a
Contact
Locations

New York
London
Berlin

Follow us

„Probuďte se mnou své vědomí" Marika Kyselová

Napsali o mně

Markét B.

Když jsem byla na harmonizaci poprvé, byla to opravdu „jízda“ 🙂 . Jinak se ten pocit asi nedá ani vyjádřit. Od té doby se změnilo tolik věcí! Vše do sebe tak nejak zapadlo a uzdravilo se nejen tělo, ale i duše. Moje situace byla tehdy skoro „na mašli“ a to myslím doslova. Pokazilo se vše, co mohlo a ten pocit, který jsem po harmonizaci měla, mi dal opět naději. Nikdy bych nečekala, že se vše může vyřešit s takovou lehkostí. Děkuji Mari ♥

Kateřina Ch.

Krásny den, Mariko. Chci se podělit o můj týden po harmonizaci. Je tááááák nádherný, jiný… Ale od začátku – při harmonizaci, občas když přišli myšlenky, tak byly i stylu „proč si za tohle platím tolik peněz, vždyť nic nedeláme…“ ale jak jsem říkala, všechny myšlenky, i tyhle, brzo odešly a nikam se nerozvíjely, což mi stále přijde jako zázrak. A chvíli po skončení harmonizace mi naopak naskočilo „tohle chci každé ráno, to je tak dokonalé nastartováni dne“. Celý den jsem prožívala v krásné přítomnosti. Vše jsem dělala vědomě, od krájeni cibule, po hraní si s dětma. Všechna „měla bych a musím“ byla pryč. A i celý týden jsem vice napojena na sebe. Více odpočívám, dávám priority tomu, co bych chtěla, ne tomu, co bych měla. Vše je tak nějak přirozeně v plynuti. Harmonizace byla nádherná, hluboká a zároveň jemná. Moc dekuji. Krásny den.

Petra B.

Something changed. I had no expectations ahead of this therapy. Didn´t know how it works or what will the session look like at all but I was blown away. It was relaxing, calm and full of emotions I felt during the session. It was coming slowly in waves and felt natural. It is that type of stuff you can´t explain but I felt energized and something changed that day. During the session I visited places like my nursery where I attended when I was around 2 or 3 years old. I have not idea why it took me there. but it was such a great feeling I had. Even now thinking about it makes me tear up(in a good way). If I wouldn´t experience it myself I wouldn´t believe it. Marika is amazing. Makes you feel confident, relaxed, calm and she held my hand throughout the session even it was only virtually. Do it if you are thinking about it. It is life changing.

Jan P.

Když se člověk po čtyřicítce rozhodne studovat vysokou školu, není ten mozek vždy připraven na takový nával informací 😀 Musím říct, že mi chyběla koncentrace a asi i energie. Byl jsem neskutečně unavený. Harmonizaci jsem vyzkoušel online a nevěřil jsem tomu, co se dělo. Ani nevím jak, ale najednou jsem byl Mgr 😀 Nejsem úplně typ, který by takové věci vyhledával, ale doporučila mi to partnerka. Nevím jak, ale proste to funguje.

Iveta N.
„Marika je inspirativna, zkusena cvicitelka s na spravnom mieste.. Jej autenticita a uprimnost je pri cviceni nadovsetko, a i ked cvicime spolu online – teda cez PC, citim ako by bola pri mne a pomaha mi „dostat sa blizsie do mojho tela“. Milujem jej uvolnovacie cvicenia, akcne rozvicky, ale i meditacie, ktore telo tak potrebuje“.
Lucie K.
„Cvičení s Marikou vřele doporučuji každému, kdo chce začít přistupovat k sobě a ke svému tělu jemně a zároveň efektivně. Její skupinové i individuální lekce jsou vedeny s velkou citlivostí a zároveň mají hluboký relaxační a regenerační přesah. S Marikou jsem se znovu učila naslouchat signálům svého těla a kouzlu jemného přístupu sama k sobě. Žasla jsem nad tím, že skrze jemné pohyby je možné uvolnit tolik zátěže z těla, které máme téměř všichni přetížené stresem a často i nezpracovanými emocemi. Její lekce přinášejí uvolnění těla i psychiky a postupně budují sebedůvěru v držení těla. Z každé lekce si odnáším řadu jednoduchých a účinných tipů a triků, jak se správně ve svém těle uvolnit a poté ho znovu krásně zpevnit. Vytvořila jsem si řadu zdravých návyků a cítím se ve svém těle mnohem lépe než kdykoliv dřív…Děkuji Mariko, Tvé lekce miluji já i celá moje rodina:))“.
Olga R.
„Ležím na zádech a vnímám svůj dech. Slyším Márinčin hlas, jasně a plynule, ale jakoby přicházel z velké dálky.. Jakoby přicházel ze mě samé a vedl mé tělo, přesně tam, kde je mu těžko, kde potřebuje polaskat, místa, do kterých se potřebuje nadechnout, protože jsem na ty opuštěné mýtinky poslední dobou zapomínala…Cítím, jak ožívají, lehce se napínají a s výdechem uvolňují. Márinka se ptá, jak mi je, co cítím a já… já se zaposlouchám do hlasu, který jak moudrý starý strom na úpatí skály pobrukuje: Já jsem, já jsem, já jsem.. A pláču, pláču nad zázrakem, jenž najednou spatřím a který je celou dobu nad mou hlavou..Na růžové garnýži se lehce třepotá papírový ptáček, vyráběla ho ma dcera kdysi v druhé třídě. Je překrásný, vystřižený z oranžového kartonu, ma žlutá peříčka a červený zobáček. A uvnitř me praská slupka ze všech nesmyslných dohod, smluv a pochyb, které jsem v posledních dnech uzavřela, že přestanu věřit v samu sebe a svému úsudku…A svět je zase úplně v pořádku..Protože já jsem…okouzlena, co dokáže jeden člověk svým vnímáním, laskavostí a hlasem, který mě celou dobu doprovází..cítím obrovskou vděčnost a pokoru..i za to, že jsi mi řekla “Nic nemusíš” Děkuji ti z celého srdce Márinko!“.
Renáta Č.
„Klienta vedeš k tomu, aby se naučil vnímat své tělo a jeho polohu v prostoru, např. uvědomovat si jeho chybnou polohu, kterou zaujímá při chůzi, při stoji, při práci, a která mu škodí. Zároveň nabízíš anatomicky správný pohyb ,který necháváš klienta prožít a procítit. S touto zpětnou vazbou je pak klient schopen integrovat tyto změny do svého běžného života. Výsledkem je zlepšení držení těla, které začíná od chodidel, přes správně fungující pánevní dno a stabilizovaný trup, dále odstranění bolestí pohybového aparátu a celkový pozitivní vliv na tělesné i duševní zdraví.“
Hedvika L.

„Mari, děkuju, že jsi!
Na má pokřivená záda efektivně nic nepomáhalo. Fakt jsem vyzkoušela kdeco. To se změnilo v momentě, kdy jsem zažila Tvoje cvičení. Přistupuješ ke každému s láskou a respektem. Z toho, jak citlivě a zkušeně vedeš lekce, jsem nadšená. Moje tělo jásá. Hlavně, po každém cvičení se mi víc a víc ulevuje. Super je i to, že nemusím jezdit do Prahy a mohu cvičit v pohodlí domova online. Každému Tvoji péči o tělo vřele doporučuji!“

Michal P.

Neskutečně příjemná relaxace, hluboký zážitek a současně odbourání všech stávajících problémů a starosti. Člověk se dostává úplně do jiné dimenze, nelze to slovy popsat, chce to prožít na vlastní kůži 🙂