a
Contact
Locations

New York
London
Berlin

Follow us
Image Alt

Esenciální oleje

Esenciální oleje DoTerra

 

Esence rostliny – to nejkrásnější, to podporující, to základní a pravé co rostlinka může poskytnout. Má v sobě léčivý potenciál, podpůrný. Její podstatu.  To nejkrásnější, co jsem kdy o olejích slyšela bylo to, že esence rostliny poskytuje podporu a otevírá prostor pro naši esenci. Pro náš léčivý potenciál. Pro to, jakým darem, jsme my sami.

 

Na mé cestě jsem potkala oleje nejvyšší kvality DoTerra – v překladu Dary Země.

Právě to nejkvalitnější, bez příměsí a nánosů dokáže podpořit naše tělo a mysl.

Sama jsem si to na sobě vyzkoušela. Jak na podporu zdraví , tak psychiky. I jen tak pro provonění dne a pro ekologický úklid domácnosti.

 

Oleje DoTerra jsou mojí obrovskou podporou i pro harmonizační setkání. Neskutečně  ráda je používám i jako podporu být více v těle. Ve spojení se svým Vědomím. Ulehčují např i to – pokud přijdete na setaní rozrušení, máte spoustu povinností – pomůže vám se rychleji uvolnit a získat tak maximum z daného setkání.

Rozhodla jsem se proto sdílet svoji lásku k olejům i jako wellness DoTerra Advocate. Budu moc ráda sdílet své zkušenosti i s Vámi.

Pokud si přejete rovnou objednat nějaký olej či získat 20% slevu na oleje, neváhejte mi napsat či prozkoumat odkaz vpravo.