a
Contact
Locations

New York
London
Berlin

Follow us
Image Alt

Access Consciousness

Jeden z nástrojů od Access Consciousness.

Sezení Bars zahrnuje jemný dotek na 32 bodech na hlavě. Během sezení Bars se dostáváte do hluboké relaxace. Těla se učí tímto procesem také přijímat bez posuzování a uvolnit se. Pro každého je Bars sezení jiné. Někomu pomůže v životě, zlepšit reakce a schopnost pracovat s emocemi.  Jinému pomůže uvolnit tělo, zlepšit spánek.  Moje první Access Bars byl neuvěřitelný zážitek nádherné meditace plné barev, tělo mi ukázalo, jak používá spirální princip na uvolnění blokád a byla to opravdu jízda. Nejlepší je zkusit, jakým přínosem bude pro Vás.

Access Energetic Facelift pracuje kromě bodů na hlavě také s dotekem na těle. Tento proces se doporučuje pro uvolnění blokád v těle. Hlavní rozdíl mezi Bars a Facelift je, že Facelift je více o těle, také o obličeji, kdy často zamykáme bloky, emoce, přesvědčení ..

Je to proces pro tělo, který ze zkušenosti výborně funguje nejenom jako podpora vzhledu, pocitu, ale také zdraví a jako všechny nástroje od access consciousness také podpora nás, abychom si vybírali z nekonečného pole možností , byli tvůrci.

Je také pro lepší propojení s tělem, lepší zdraví, spánek atd.

V současnosti Vám mohu nabídnout také tyto tělesné procesy

Magnetická přitažlivost – Proces, který odemyká programování v těle, které nás nutí být přitahováni lidmi, kteří vypadají dobře, ale ve skutečnosti nejsou přínosem pro nás a nebo naše tělo.

Obnova společenství se Zemí – proces, který me osobně přinesl veliký pocit bezpečí, propojení , vnímání Země.. rostlin atd.

Tělesný proces na eliminaci nežádoucích účinků očkování

Někdy se během sezení tělo přímo rozhodne, který proces bude chtít. Kam mají jít ruce a co bude nejvyšším prínosem.